Doradca Finansowy Przemyśl, Doradca Kredytowy czy Ekspert?


Bezpłatne i niezależne porównanie kredytów bankowych w Przemyślu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych Ekspertów Finansowych z Przemyśla (dawna nazwa Doradca Finansowy Przemyśl, Doradca Kredytowy - do 2017). Nasi Eksperci to sztab najlepszych specjalistów od kredytów, zajmujemy się finansowaniem firm oraz osób prywatnych, nasza oferta opiewa na produkty takie jak, kredyty hipoteczne, gotówkowe, samochodowe, dla firm, konsolidacyjne, pożyczki hipoteczne oraz wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Przemyślu

+48 533 88 78 78

Nasza firma oferuje usługi z zakresu branży finansowej. Zawsze staramy się odpowiadać na potrzeby klientów, by spełnić ich wszelkie oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i subiektywnej oceny. Oferujemy pośrednictwo kredytowe w zakresie kredytów gotówkowych, hipotecznych, czy też kredytów dla firm.

Kim jest pośrednik finansowy?

Pośrednika finansowego nie należy mylić z doradcą finansowym. Są to dwa zupełnie inne zawody, które inaczej odpowiadają na potrzeby klientów. W przypadku pośredników finansowych w dużej mierze są to osoby z wykształceniem i doświadczeniem ekonomicznym, którzy wiele lat spędzili w pracy, stykając się z branżą bankową, ubezpieczeniową i leasignową, a także z firmami finansowymi pozabankowymi.

Ekspert finansowy  nie musi posiadać certyfikatu kwalifikacyjnego, by wykonywać swój zawód, jednak my stawiamy na jak najwyższą jakość obsługi. Dlatego też każdy pośrednik kredytowy, który u nas pracuje, stale stawia na rozwój zarówno pod względem wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Oferta różnych produktów finansowych jest na tyle szeroka, że osoby bez odpowiedniego wykształcenia, nie byłyby w stanie zaprezentować najlepszych ofert, a do tego nie możemy dopuścić.

Dlaczego warto korzystać z pomocy pośrednika finansowego w 2021 roku?

Zalet korzystania z pomocy ekspertów finansowych jest naprawdę dużo. W zależności od tego, jakie są oczekiwania klientów, każdy może dostrzegać inne. Nasza oferta skierowana jest do klientów, którzy nie mieli wcześniej doświadczenia z finansami i chcą skorzystać z najtańszych ofert kredytowania na rynku, jak i również dla klientów, którzy kredytami finansują inwestycje w swoich firmach, czy wspierają płynność. Wśród zalet korzystania z ekspertów finansowych są:

  • Doświadczenie ekspertów – nie musisz się martwić, że jedyne twoje przygody z kredytami i leasingami, to reklamy i internet. Nasi eksperci wykorzystają swoje doświadczenie i pomogą ci niezależnie od tego, czy potrzebujesz zaledwie kilka tysięcy, na jakieś ważniejsze zakupy, czy też kilkaset tysięcy na kupno domu.
  • Możliwość porównania wielu ofert - idąc samodzielnie do instytucji finansowej, jesteś skazany na to, że zostanie ci zaprezentowana tylko standardowa oferta, czy też ewentualnie jakaś promocja. Natomiast pośrednik finansowy, w zależności od tego, ilu podmiotom pośredniczy, jest w stanie przedstawić ci oferty od kilku, do nawet kilkunastu ofert.
  • Darmowe usługi – nie musisz się martwić, że udając się do pośrednika, zapłacisz za jego usługi. Nasi pośrednicy otrzymują wynagrodzenie za swoją pracę od podmiotów i instytucji, którym pośredniczą. Czy w Przemyślu znajdziesz drugi, tak dobrze działający podmiot i to za darmo? Przekonaj się, że nie!
  • Pomoc w załatwianiu formalności – o ile kredyty gotówkowe, nie są zbyt skomplikowane pod względem złożenia wniosku i podpisania umowy, to już kredyty firmowe i kredyty hipoteczne wymagają większego zaangażowania. Nie każdy zna się na wypełnianiu dokumentów i nie zawsze wie, do jakiej instytucji powinien udać się w celu załatwienia formalności, dlatego nasi eksperci pomogą ci w załatwieniu wszelkich formalności i doradzą, co powinieneś zrobić.

Bezpłatne porównanie ofert i zbadanie zdolności – czy warto?

Jesteśmy bardzo wyjątkową firmą, która działa w Przemyślu, ponieważ wśród naszej oferty możesz znaleźć bezpłatne porównanie ofert różnych produktów finansowych, a także możemy zbadać twoją zdolność kredytową. W czym ci to pomoże? Zbadanie zdolności pokaże, na jakie kredyty możesz sobie pozwolić i jakie wysokości raty i kredytu są maksymalne, przy których zgodnie z metodologiami banków i podmiotów finansowych, jesteś w stanie spłacić zobowiązania.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.