Kredyty Hipoteczne Rzeszów – kredyt na mieszkanie – bezpłatne porównanie

Zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego w Rzeszowie ale nie wiesz która oferta będzie najtańsza? Skontaktuj się z nami! Nasi Eksperci ds. kredytów hipotecznych prześwietlą dla Ciebie banki za darmo!

Bezpłatnie porównamy oferty kredytów hipotecznych w Rzeszowie

Telefon: +48 533 88 78 78

Prześwietlamy oferty kredytów hipotecznych w rzeszowskich bankach. Za darmo!
Prześwietlamy oferty kredytów hipotecznych w rzeszowskich bankach. Za darmo!

Praktycznie każdy z nas marzy o tym, żeby mieć własne cztery kąty. Nie każdy jednak dysponuje odpowiednimi środkami, żeby mógł sobie pozwolić na kupno nieruchomości. Dotyczy to zwłaszcza młodych osób, które są dopiero na dorobku. Czy to oznacza, że ich marzenie nigdy się nie zrealizuje? Na szczęście jest jedno rozwiązanie, które może pomóc w tej sytuacji – kredyt hipoteczny. Czy warto jednak z takiego rozwiązania korzystać? Czy nie będzie ono zbyt drogą opcją? W końcu jak wybrać ten najlepszy bank, gdy na rynku dostępnych jest tyle ofert?

Sprawdź również rządowy program „Bezpieczny kredyt 2%” dla mieszkańców Rzeszowa i okolic!

Doradca kredytowy Rzeszów - bezpłatne porównanie kredytów
Doradca kredytowy Rzeszów – bezpłatne porównanie kredytów na ten rok!

Kredyt mieszkaniowy – co to jest?

Kredyt mieszkaniowy w największym uproszczeniu oznacza pieniądze pożyczone przez bank na zakup konkretnej nieruchomości. Jest to więc kredyt celowy, które nie możemy przeznaczyć na coś innego. Jego zabezpieczeniem jest hipoteka, ustanawiana na nabywanej nieruchomości. Stąd też wzięła się nazwa kredyt hipoteczny. Do momentu jego całkowitej spłaty nie jesteśmy więc w pełni właścicielami mieszkania albo domu. W przypadku, gdy przestaniemy płacić raty, to bank ma pełne prawo do ich przejęcia.

Kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem długoterminowym. Jego spłatę można rozłożyć nawet na 360 lub 420 miesięcy. Należy jednak pamiętać o tym, że im dłuższy okres kredytowania, tym większe są całkowite koszty. Wpływa na to ma oczywiście oprocentowanie, które składa się z dwóch części: stałej marży banku oraz zmiennej stopy procentowej, która najczęściej przyjmuje postać WIBOR-u 3 lub 6 miesięcznego. Ta druga składowa powoduje, że rata kredytu może rosnąć lub się obniżać. Na cenę kredytu wpływ ma jeszcze prowizja oraz różnego rodzaju ubezpieczenia, np. pomostowe, niskiego wkładu własnego, na życie czy nieruchomości.

Kredyt hipoteczny – czy warto go zaciągnąć w Rzeszowie?

Decydując się na kredyt mieszkaniowy Rzeszów trzeba mieć świadomość, że znacząco wpłynie on na nasze życie. Dotyczy to zwłaszcza osób, które do tej pory nigdy nie miały żadnego kredytu i nigdy nie płaciły comiesięcznych rat. Tak jak wspomnieliśmy, jest to kredyt brany nawet na 30 czy 35 lat i przez cały ten okres, miesiąc w miesiąc trzeba przelewać do banku określoną kwotę pieniędzy. W tym czasie może się zmienić nasza sytuacja rodzinna, finansowa czy zdrowotna. Zmienić może się również sama rata, która w przypadku podwyżki stóp procentowych może znacząco wzrosnąć.

Dlatego do kredytu mieszkaniowego trzeba się bardzo dobrze przygotować. Warto z niego skorzystać, jednak trzeba zrobić to z głową, a nie na zasadzie „jakoś to będzie”. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na dwie kwestie. Pierwszą z nich jest wybranie najtańszego rozwiązania. Z kolei drugą jest odpowiednie zabezpieczenie się przed różnymi zdarzeniami, które mogą nam się wydarzyć w przyszłości. Przede wszystkim mamy tu na myśli utratę pracy czy problemy zdrowotne.

Bezpłatne Porównanie kredytów hipotecznych w Rzeszowie
Bezpłatne Porównanie kredytów hipotecznych w Rzeszowie na ten rok

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów hipotecznych w Rzeszowie

Telefon: +48 533 88 78 78

Kredyt hipoteczny Rzeszów – który wybrać w tym roku?

Jeżeli chodzi o kredyt hipoteczny, to Rzeszów oferuje wiele możliwości. Funkcjonują tutaj największe banki, które prześcigają się w tym, żeby zdobyć klienta. W jaki sposób jednak dokonać najlepszego wyboru? Przede wszystkim trzeba wszystko dokładnie i rzetelnie porównać. W tym celu musimy uzyskać informację o każdej ofercie dostępnej aktualnie na rynku. Jak to zrobić? Mamy dwa wyjścia – chodzić osobiście od banku do banku albo skorzystać z usług doradcy finansowego.

Ta druga opcja pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dlaczego? Wizyta w każdym banku i rozmowa o kredycie hipotecznym trwa średnio godzinę. Jeżeli chcielibyśmy porównać ofertę 10-15 banków, to na same spotkania musielibyśmy poświęcić 10-15 godzin. Do tego trzeba doliczyć czas na dojazd do placówki i oczywiście na przeanalizowanie wszystkiego. Dodatkowo w każdym z tych banków musielibyśmy w kółko odpowiadać na te same pytania. Decydując się na współpracę z ekspertem finansowym wszystko ogranicza się do jednego spotkania, podczas którego otrzymamy porównanie najlepszych w danej chwili ofert kredytowych.

Eksperci finansowi Rzeszów – dlaczego warto nam zaufać?

Chodząc od banku do banku, na każdym kroku będziemy słyszeli od poszczególnych pracowników, że to ich oferta jest najlepsza. Jest to w pełni zrozumiałe, bo każdy chce przeciągnąć klienta na swoją stronę. Pośrednicy finansowi z miasta Rzeszów są pod tym względem w pełni niezależni. Nie jesteśmy powiązani z żadnym bankiem, więc nikt nam nie narzuca odgórnie, jakie kredyty mamy oferować. Kierujemy się wyłącznie dobrem klienta, więc możesz mieć pewność, że zostanie Ci przedstawiona najlepsza oferta na rynku.

Za swoje usługi nie pobieramy żadnych opłat. Nie oznacza to oczywiście, że pracujemy za darmo. Jesteśmy wynagradzani za dobrze wykonaną pracę, a nasza zapłata może przyjąć dwie formy. Pierwszą z nich jest prowizja otrzymana od banku, w którym został uruchomiony kredyt. Drugą natomiast są polecenia, które otrzymujemy od naszych klientów. Zależy nam na długofalowej współpracy, dlatego robimy wszystko, żeby nasi klienci z jednej strony do nas wracali, a z drugiej, żeby polecali nasze usługi swoim bliskim znajomym oraz rodzinie.

Kredyt na mieszkanie lub dom Rzeszów

Mieszkasz w Rzeszowie lub chciałbyś zamieszkać? Jeśli tak to nie ma bardziej odpowiedniego momentu niż teraz. Ceny na rynku mieszkań cały czas rosną, więc dlaczego nie skorzystać z momentu i nie spełnić swojego marzenia? Jeśli nie masz na tyle funduszy, wystarczy skontaktować się z pośrednikiem finansowym, a on pomoże Ci w dokonaniu formalności. Wystarczy że skorzystasz z usług pośrednika finansowego. Po co masz tracić swój cenny czas i jeździć po różnych bankach i dowiadywać się o ich ofertach. Wystarczy, że wybierzesz się do pośrednika finansowego, a on w bardzo krótkim czasie przedstawi Ci wiele ofert kredytowych praktycznie od ręki. Nie masz wkładu własnego? Ekspert znajdzie także takie oferty, które tego nie wymagają. A wszystko dzięki porównywarce kredytów, do której ma on dostęp. Bez zbędnych formalności dopasuje do Ciebie kredyt, który będzie łatwy do spłaty, a Ty będziesz mógł bez problemu cieszyć się swoim własnym nowym mieszkaniem.