Pożyczka hipoteczna Rzeszów – bezpłatne porównanie

Potrzebujesz pożyczki hipotecznej? Nie wiesz który bank ma aktualnie najtańszą ofertę? Skontaktuj się z naszym Ekspertem ds. pożyczek hipotecznych który porówna dla Ciebie oferty wszystkich banków za darmo!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty pożyczek hipotecznych w Rzeszowie

Telefon: +48 533 88 78 78

Prześwietlamy rzeszowskie banki! Znajdziemy dla Ciebie najtańszą pożyczkę hipoteczną bez żadnych opłat!
Prześwietlamy rzeszowskie banki! Znajdziemy dla Ciebie najtańszą pożyczkę hipoteczną bez żadnych opłat!

W przypadku, gdy potrzebujemy dodatkowych środków pieniężnych, np. na remont mieszkania lub spłatę innych zobowiązań, to możemy skorzystać z dwóch możliwości: z kredytu gotówkowego lub pożyczki hipotecznej. Czym one się od siebie różnią? Przede wszystkim ceną oraz tym, że do pożyczki hipotecznej będziemy potrzebowali zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Dzięki temu jednak jesteśmy w stanie taniej pożyczyć pieniądze.

Praktycznie każdy bank w Rzeszowie ma w swojej ofercie pożyczkę hipoteczną. Różnią się one jednak od siebie wieloma warunkami, np. oprocentowaniem, okresem kredytowania lub wartością LTV. Ten ostatni wskaźnik mówi o tym, jaka może być maksymalna kwota pożyczki. Jest ona uzależniona od wartości nieruchomości, która ma stanowić zabezpieczenie. Z reguły mieści się ona w granicach 60-80% LTV, co oznacza, że mając mieszkanie warte 100 tysięcy złotych, możemy otrzymać maksymalnie 60-80 tysięcy pożyczki hipotecznej.

Sprawdź również oferty kredytów hipotecznych w Rzeszowie.

Pożyczka hipoteczna Rzeszów - bezpłatne porównanie
Pożyczka hipoteczna Rzeszów na ten rok – bezpłatne porównanie

Pożyczka hipoteczna – co to jest?

Tak jak już wspomnieliśmy, w przypadku pożyczki hipotecznej niezbędne jest posiadanie zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Przed jej udzieleniem bank zleci wycenę oraz sprawdzi stan prawny. Nie może być na niej np. ustanowionej służebności osobowej. W przypadku, gdy klient przestanie spłacać raty, wówczas bank może przejąć jego mieszkanie lub dom.

Pożyczka hipoteczna Rzeszów może być przeznaczona na dowolny cel. Nie ma wymogu informowania banku na co chcemy wydać pożyczone pieniądze, ani nie musimy przedstawiać żadnych dokumentów. Jest to zobowiązanie długoterminowe, spłatę można rozłożyć nawet na 20-25 lat, dzięki czemu rata jest niższa. W przypadku pożyczki hipotecznej, oprócz standardowego oprocentowania oraz prowizji, dochodzą jeszcze inne koszty, takie jak: opłata za wycenę nieruchomości, podwyższona marża do czasu wpisu hipoteki lub ubezpieczenie nieruchomości.

Pożyczka hipoteczna w Rzeszowie – prześwietlamy banki!

Jeżeli potrzebujemy większej sumy pieniędzy, a dodatkowo jesteśmy właścicielami nieobciążonej nieruchomości, to pożyczka hipoteczna może być dobrym rozwiązaniem. Dzięki niej mamy dostęp do tańszego pieniądza, niż w przypadku tradycyjnego kredytu gotówkowego. Wielu klientów nie korzysta jednak z tej opcji, w obawie przed ewentualną utratą nieruchomości w razie, gdyby pojawiły się problemy ze spłatą zobowiązania. Należy jednak mieć na uwadze to, że droga to takiego scenariusza jest bardzo długa. Dodatkowo w przypadku niespłacenia kredytu gotówkowego również możemy utracić swoje mieszkanie lub dom.

Kredyt gotówkowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie są właścicielami nieruchomości lub którym zależy na czasie. Proces starania się o pożyczkę hipoteczną może potrwać nawet kilka tygodni i wymaga przedstawienia dużo większej liczby dokumentów. Jeżeli jednak nie nagli nas czas, to warto skorzystać z tej opcji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty pożyczek hipotecznych w Rzeszowie

Telefon: +48 533 88 78 78

Rzeszów pożyczka hipoteczna - która najlepsza?
Rzeszów pożyczka hipoteczna – która najlepsza w tym roku?

Pożyczka hipoteczna w Rzeszowie – wszystkie oferty w jednym miejscu!

Wybór najlepszej pożyczki hipotecznej nie jest taką prostą sprawą. Różnice w ratach pomiędzy poszczególnymi bankami mogą wynosić nawet kilkaset złotych. W jaki więc sposób wybrać najkorzystniejszą opcję? Pierwszą możliwością jest chodzenie od banku do banku i pytanie o ofertę. Następnie należy porównać do siebie wszystkie warunki i wybrać z nich te najlepsze. Wymaga to jednak pewnej wiedzy oraz poświęcenia swojego cennego czasu.

Drugą opcją jest skorzystanie z usługi, którą oferuje Ekspert Finansowy Rzeszów. Pozwala ona na zaoszczędzenie czasu, ponieważ porównanie wszystkich ofert odbędzie się w jednym miejscu, podczas jednej wizyty. Decydując się na taką współpracę zostanie wybrany dla nas taki bank, który ma nie tylko najniższą ratę, ale również najwyższe LTV. Możemy zlecić również doradcy znalezienie takiej instytucji, w której okres kredytowania jest najdłuższy.

Eksperci Kredytowi Rzeszów – dlaczego warto nam zaufać?

Niezależni Pośrednicy Kredytowi Rzeszów są przede wszystkim niezależni, co oznacza, że nie jesteśmy powiązani z żadną grupą finansową. Dzięki temu klient zyskuje pewność, że otrzymuje rzeczywiście najlepszą w danej chwili ofertę na rynku. Wszystkie oferowane przez nas usługi są również całkowicie bezpłatne. Nie oznacza to, że pracujemy za darmo. Jesteśmy wynagradzani za swoją skuteczność, czyli w tym przypadku za załatwienie pożyczki hipotecznej. Dlatego tym bardziej zależy nam na tym, żeby każdy obsługiwany przez nas klient był zadowolony i polecał nas wśród swoich znajomych.

Oferujemy swoim klientom kompleksową obsługę. Współpraca rozpoczyna się od pozyskania kilku niezbędnych informacji na temat sytuacji finansowej klienta oraz o nieruchomości, która ma stanowić zabezpieczenie. Następnie liczona jest zdolność kredytowa. Dopiero w tym momencie możemy przejść do wyszukania najkorzystniejszych ofert. Zawsze przedstawiamy kilka wariantów, żeby klient miał możliwość wyboru. Kolejnym etapem naszej pracy jest załatwienie wszystkich formalności, czyli spisanie wniosków oraz skompletowanie niezbędnej dokumentacji. Gdy wszystkie papiery trafią do banku, to nadzorujemy cały proces, aż do momentu otrzymania przez klienta umowy kredytowej.