Kredyty gotówkowe Rzeszów – bezpłatne porównanie

Szukasz kredytu gotówkowego w Rzeszowie ale nie wiesz która oferta będzie najtańsza? Skontaktuj się z nami! Nasi Niezależni Eksperci ds. kredytów gotówkowych porównają dla Ciebie oferty banków z Rzeszowa za darmo!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów gotówkowych w Rzeszowie

Telefon: +48 533 88 78 78

Prześwietlamy rzeszowskie banki! Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt gotówkowy za darmo!
Prześwietlamy rzeszowskie banki! Znajdziemy dla Ciebie najtańszy kredyt gotówkowy za darmo!

W życiu każdego człowieka może zdarzyć się sytuacja, w której niezbędna jest nam większa kwota pieniędzy w krótkim czasie. Może to być spowodowane niezapowiedzianymi wydatkami jak awaria sprzętu AGD lub RTV, remont czy wyjazd wakacyjny. Nie wszystkie wydatki mogą zostać uwzględnione w miesięcznym budżecie, dlatego raz na jakiś czas musimy skorzystać z zewnętrznego finansowania w postaci kredytu gotówkowego. Czym jest kredyt gotówkowy, w jaki sposób możemy wnioskować o dodatkową gotówkę i gdzie szukać najlepszej oferty kredytu gotówkowego w Rzeszowie? Wszystkie odpowiedzi znajdują się w poniższym artykule.

Sprawdź również rządowy program „Bezpieczny kredyt 2%” dla mieszkańców Rzeszowa i okolic!

Rzeszów bezpłatne porównanie kredytów gotówkowych
Rzeszów bezpłatne porównanie kredytów gotówkowych

Kredyt gotówkowy – co to jest?

Kredyt gotówkowy jest produktem oferowanym zarówno przez banki, jak i inne instytucje finansowe jak firmy pożyczkowe. Kredytobiorca, czyli my otrzymujemy od banku pożądaną kwotę pieniędzy na okres, który jest szczegółowo podany w umowie kredytu. W zamian za udzielenie takiego finansowania klient jest zobowiązany oprócz zwrócenia kwoty kredytu, dodatkowej kwoty będącej niejako ceną za to, że możemy korzystać z pieniędzy bankowych. Każdy kredyt gotówkowy posiada wartość oprocentowania, czyli procentową wartość całej kwoty kredytu, którą dodatkowo będziemy musieli uiścić. Obecnie oprocentowanie kredytu może wahać się od 8 do 15% wartości udzielonego kredytu. Na etapie wnioskowania o kredyt, klient określa, na jaki okres kredyt jest udzielany. Im dłuższy okres kredytowania, tym rata jest mniejsza, gdyż jest rozłożona na więcej płatności, jednak jednocześnie istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że oprocentowanie będzie większe, niż w przypadku krótkiego okresu kredytowania.

Osoba, która chce otrzymać kredyt gotówkowy w Rzeszowie, musi spełniać pewne warunki, które pozwolą bankowi lub innej instytucji udzielić kredytu. Osoba wnioskująca o kredyt musi posiadać dochód z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o dzieło, działalności gospodarczej, emerytury lub renty. Dodatkowo okres osiągania dochodu musi być najczęściej dłuższy niż 3 miesiące. W procesie weryfikacji kredytowej bank i inne instytucje finansowe weryfikują zdolność kredytową klienta oraz jego historią kredytową. Na zdolność kredytową składają się takie elementy jak wiek kredytobiorcy, jego wykształcenie, miesięczne wydatki oraz status mieszkaniowy. Historia kredytowa jest natomiast weryfikacją tego, w jaki sposób wnioskujący w przeszłości regulował płatności związane z zobowiązaniami finansowymi. Jeżeli klient zawsze spłacał poprzednie zobowiązania terminowo, historia powinna pozytywnie oddziaływać na jego zdolność kredytową. W przypadku regularnych opóźnień w spłacie klient może spodziewać się odmowy przyznania kredytu. Odmowa kredytu w jednym banku nie jest jednoznaczna z brakiem uzyskania pozytywnej akceptacji w innym banku – każdy bank posiada inne kryteria akceptacji wniosków kredytowych.

Kredyt gotówkowy w Rzeszowie – czy warto go zaciągnąć w tym roku?

Jak wcześniej wspomniano, kredyt gotówkowy jest doskonałą propozycją, które nagle potrzebują większej kwoty pieniędzy. Nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkie koszta, które nas czekają, ciężko również odłożyć taką kwotę oszczędności, która daje nam odpowiednie bezpieczeństwo. Banki, umożliwiając nam wzięcie kredytu gotówkowego pozwalają na uelastycznienie naszego domowego budżetu. Remont mieszkania lub zakup samochodu w bardzo promocyjnej cenie to wydarzenia, których nie możemy przewidzieć z dużym wyprzedzeniem, a pochłaniają bardzo dużo pieniędzy. Kredyt pozwala nam w swobodny sposób zrealizować marzenia lub plany bez wielomiesięcznego planowania oraz odkładania. Obecnie, ze względu na bardzo niskie stopy procentowe, oferta kredytów gotówkowych jest jeszcze atrakcyjniejsza, głównie ze względu na niskie koszty zobowiązania. Zawsze jednak pozostaje pytanie, jak poradzimy sobie w sytuacji, w której stracimy źródło dochodu? Zawsze przy okazji zawnioskowania o kredyt gotówkowy, mamy możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, które chroni nas w przypadku utraty pracy bądź nieszczęśliwego wypadku, które nie pozwoli nam wykonywać pracy.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów gotówkowych w Rzeszowie

Telefon: +48 533 88 78 78

Bezpłatne porównanie kredytów gotówkowych w Rzeszowie
Bezpłatne porównanie kredytów gotówkowych w Rzeszowie

Kredyt gotówkowy – który najlepszy w tym roku?

Obecnie na rynku do czynienia mamy z wieloma zarówno bankami, jak i instytucjami finansowymi, które proponują nam ofertę kredytu gotówkowego. Wybierając kredyty gotówkowe w Rzeszowie, mamy do czynienia praktycznie z wszystkimi bankami komercyjnymi w Polsce. Poznanie oferty wszystkich banków może zająć nam wiele energii i czasu, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do ekspertów finansowych, gdzie wszystkie oferty są w jednym miejscu. Zwracając się z potrzebą kredytu do pośrednika, wyspecjalizowana kadra zbada nasze konkretne potrzeby oraz przedstawi najatrakcyjniejszą ofertę na rynku. Jednocześnie my nie musimy porównywać wszystkich ofert samodzielnie.

Eksperci finansowi Rzeszów – dlaczego warto nam zaufać?

Pośrednicy finansowi w Rzeszowie, to grupa wyspecjalizowanych ekspertów, którzy pomogą w znalezieniu takiej oferty kredytu gotówkowego, który spełni wszystkie oczekiwania klienta. Eksperci finansowi poprzez badanie naszych potrzeb są w stanie dopasować zarówno kwotę, jak i okres kredytowania do naszych realnych potrzeb kredytowych. Dużą zaletą jest też zgromadzenie wszystkich ofert w jednym mieście. Broker finansowy, ze względu na swoje kompetencje będzie mógł zgłębić wszystkie propozycje dostępne na rynku oraz znaleźć tą, która oferuje najmniejsze koszta kredytu gotówkowego.