Doradca Finansowy Mielec, Doradca Kredytowy czy Ekspert?


Bezpłatne i niezależne porównanie kredytów bankowych w Mielcu

Szukasz kredytu? Obawiasz się wysokich rat? Nie wiesz który bank ma najlepszą ofertę? Zaufaj Niezależnym Ekspertom Finansowym z Mielca (dawna nazwa do 2017: Doradca Finansowy Mielec, Doradca Kredytowy). Dzięki nam masz pewność bezpłatnego niezależnego porównania ofert kredytów hipotecznych, gotówkowych, firmowych, konsolidacyjnych, samochodowych, pożyczek hipotecznych oraz wielu innych produktów bankowych i finansowych. Skontaktuj się z nami, to nic nie kosztuje a dzięki niskiej racie oraz RRSO możesz wiele zyskać!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Mielcu

+48 533 88 78 78

Jeśli mieszkasz w Mielcu bądź też okolicy i poszukujesz źródła finansowania dla twoich wydatków, to zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami finansowymi! Każdy ma inne potrzeby i spośród dziesiątek ofert na rynku finansowym, ciężko jest samodzielnie dobrać coś dla siebie. Dlatego też my wskażemy ci najkorzystniejsze oferty.

Kim jest pośrednik finansowy?

Już sama nazwa tego zawodu powinna bardzo dużo Ci powiedzieć. Pośrednik finansowy zajmuje się pośrednictwem między instytucjami i firmami finansowymi a podmiotami, które chcą skorzystać z finansowania, czyli osobami fizycznymi, ale również firmami. Ekspert finansowy, z jakim możesz spotkać się w naszym przedsiębiorstwie, przedstawi ci oferty z zakresu takich produktów jak:

-kredyt dla firm,

-kredyt hipoteczny,

-kredyt gotówkowy,

Dlaczego warto korzystać z pomocy pośrednika finansowego?

Powodów do tego, by skorzystać z tej oferty jest naprawdę dużo. W zależności od tego, jakie oczekiwania ma klient, każdy może dostrzegać nieco inne zalety korzystania z usług pośrednika finansowego w Mielcu. Przede wszystkim warto wskazać, że Mielec to miasto, w którym istnieje dość spora konkurencja na rynku produktów finansowych i spośród tak bogatej oferty, naprawdę nie jest łatwo wybrać coś idealnego dla siebie, a pośrednik kredytowy  może tę kwestię ułatwić. Spośród zalet warto więc wyróżnić:

  • Dopasowanie oferty – gdy zaczniesz szukać idealnej oferty kredytowej dla siebie, to na pewno natrafisz na co najmniej kilka propozycji dla każdego typu kredytu. Różnice między tymi ofertami mogą na pierwszy rzut oka wydawać ci się nieznaczne i przez to, możesz źle wybrać kredyt dla siebie. Dlatego też, jeśli zależy ci na tym, by koszty i formalności były jak najbardziej ograniczone, a zabezpieczenia przy kredycie, nie były nadmierne, to wybierz się do naszego eksperta finansowego, który przedstawi ci najkorzystniejsze oferty i wskaże dokładne różnice między nimi.
  • Bezpłatne usługi – udając się do pośrednika kredytowego, nie musisz się martwić, że będziesz musiał zapłacić za te usługi, z których korzystasz. Są one całkowicie darmowe. Jedyne koszty, jakie będziesz musiał ponieść, to koszty kredytowania, tj. opłaty, prowizje, koszty administracyjne, z którymi związany będzie twój produkt. Zarówno badanie zdolności kredytowej, jak i dopasowanie oferty, są całkowicie darmowe.
  • Bogate doświadczenie pośredników – wiele lat spędzonych na rynkach finansowych na dopasowaniu ofert, śledzeniu zmian w prawie i nabywanie wiedzy teoretycznej zaowocowało tym, że nasi eksperci finansowej należą do najlepszych na rynku. Dlatego, jeśli zależy ci na wysokiej jakości obsłudze, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi Niezależnymi Ekspertami Finansowymi, bezpłatnie porównamy oferty kredytów w Mielcu

+48 533 88 78 78

Badanie zdolności kredytowej – czyli ile możesz pożyczyć w tym roku?

Nasi eksperci zajmują się profesjonalną obsługą klientów pod każdym względem. Dlatego też możesz zgłosić się do nas z każdym problemem związanym z zaciąganiem zobowiązania finansowego, a my zawsze postaramy się Ci pomóc.

W naszej ofercie znajduje się również badanie zdolności kredytowej klientów. Dlaczego zbadanie zdolności jest takie ważne? Ponieważ dzięki temu klient otrzymuje kilka ważnych informacji, takich jak np.

  • Maksymalna kwota, jaką można pożyczyć – tej informacji nie da się tak prosto określić. Na maksymalną kwotę kredytu wpływ ma kilka zmiennych jak na przykład długość okresu kredytowania, przyjęte oprocentowanie, a także przyjęte terminy spłat.
  • Zdolność dla rat równych i malejących – zazwyczaj dla rat równych zdolność jest wyższa, ponieważ raty w takim przypadku są wyższe, jednak końcowe koszty kredytu znaczniej obciążają kredytobiorcę.
  • W jaki sposób może poprawić swoją zdolność – fakt, że ktoś ma niską zdolność kredytową, może wynikać z niespłaconych kredytów, kart kredytowych, czy limitów w rachunkach, który się nie używa. Czasem wystarczy kilka drobnych kroków, by poprawić swoją zdolność.

Bezpieczny kredyt 2% Mielec - skorzystaj z darmowego wsparcia

Program Bezpieczny Kredyt 2% stanowi wyjątkową okazję dla mieszkańców Mielca, którzy planują zakup pierwszego mieszkania. Oferując oprocentowanie na poziomie 2% przez pierwsze 10 lat kredytowania, program umożliwia znaczne oszczędności, a państwo dopłaca do reszty oprocentowania. W Mielcu, gdzie rynek nieruchomości rozwija się dynamicznie, taka oferta może być kluczowa dla wielu rodzin. Program jest dostępny dla różnych opcji zakupu, co daje elastyczność i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Dla mieszkańców Mielca, którzy pragną stać się właścicielami własnego domu lub mieszkania, Bezpieczny Kredyt 2% może być doskonałym rozwiązaniem. Zalecamy skorzystanie z tej okazji, aby zrealizować swoje marzenia o własnym mieszkaniu w Mielcu na korzystnych warunkach finansowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Ekspert finansowy  czeka na państwa, by móc doradzić jak najkorzystniejsze warunki kredytowania.